Programma

Hieronder staat het wedstrijdprogramma voor de winter 2018/2019.
De tabel is te sorteren door op de kolomnaam te klikken (2e keer klikken is volgorde omdraaien).
Rechtsboven de tabel staat een zoekveld waarmee makkelijk kan worden gezocht op een teamnaam (let op: zoeken op bijv. “E1” geeft ook alle E1 teams van tegenstanders, beter is te zoeken op “Donkerbroek E1”).

DatumTijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
24-11-1810:00Sparta (Ze) E1VZK/Donkerbroek E1RodenburghalLEEK
24-11-1810:00ZKC '19 F1VZK/Donkerbroek F2N Wessels BoerhalZUIDWOLDE DR
24-11-1810:35AVO D2VZK/Donkerbroek D1KloostervesteASSEN
24-11-1812:00Harkema D2VZK/Donkerbroek D2De FugelkampHARKEMA
24-11-1815:55VZK/Donkerbroek F1De Wâlden F3De BongerdHAULERWIJK
24-11-1816:50VZK/Donkerbroek C1NQL C1De BongerdHAULERWIJK
24-11-1817:00DIO/Donkerbroek/VZK B2Hoogkerk/Nic. B3BoekhorstOOSTERWOLDE FR
24-11-1817:50VZK/Donkerbroek A1De Waterpoort A1De BongerdHAULERWIJK
24-11-1818:00DIO/Donkerbroek/VZK B1ROG B1BoekhorstOOSTERWOLDE FR
24-11-1819:00VZK/Donkerbroek 2Drachten/Van der Wiel 5De BongerdHAULERWIJK
24-11-1820:15VZK/Donkerbroek 1Stadskanaal '74 1De BongerdHAULERWIJK
01-12-1810:00Hoogkerk/Nic. B3DIO/Donkerbroek/VZK B2HoogkerkGRONINGEN
01-12-1810:00Ritola D2VZK/Donkerbroek D1De ZwetZUIDLAREN
01-12-1810:00De Pein E2VZK/Donkerbroek E1Gymzaal OpeindeOPEINDE
01-12-1812:15Noordenveld B1DIO/Donkerbroek/VZK B1De HullenRODEN
01-12-1816:00Kinea A1VZK/Donkerbroek A1Hoekstra halHEERENVEEN
01-12-1819:00Emmeloord 2VZK/Donkerbroek 2De TriangelMARKNESSE
01-12-1820:00TFS 1VZK/Donkerbroek 1DûnoardHOUTIGEHAGE
08-12-1811:00Oerterp/VKC B1DIO/Donkerbroek/VZK B2De WierURETERP
08-12-1811:15LDODK/Rinsma Modeplein C4VZK/Donkerbroek C1KortezwaagGORREDIJK
08-12-1812:40ROG B1DIO/Donkerbroek/VZK B1BeyumGRONINGEN
08-12-1813:00VZK/Donkerbroek E1Oerterp/VKC E2De BongerdHAULERWIJK
08-12-1814:00VZK/Donkerbroek D1Hoogkerk D1De BongerdHAULERWIJK
08-12-1816:10Thrianta 2VZK/Donkerbroek 2ActivumHOOGEVEEN
08-12-1817:25Thrianta 1VZK/Donkerbroek 1ActivumHOOGEVEEN
08-12-1817:50VZK/Donkerbroek A1Udiros A2De BongerdHAULERWIJK
15-12-1810:45Roda '70 D1VZK/Donkerbroek D1Brede school NoordDELFZIJL
15-12-1813:00VZK/Donkerbroek F2Thrianta F1De BongerdHAULERWIJK
15-12-1814:00VZK/Donkerbroek D2Invicta D1De BongerdHAULERWIJK
15-12-1815:25Drachten/Van der Wiel A3VZK/Donkerbroek A1De DraitDRACHTEN
15-12-1818:00DIO/Donkerbroek/VZK B2Ritola B1BoekhorstOOSTERWOLDE FR
15-12-1819:00VZK/Donkerbroek 2It Fean/Boelenslaan 2De BongerdHAULERWIJK
15-12-1820:15VZK/Donkerbroek 1It Fean/Boelenslaan 1De BongerdHAULERWIJK
12-01-1909:30DES (N) F1VZK/Donkerbroek F1De BrinkhofNORG
12-01-1912:00Heerenveen C3VZK/Donkerbroek C1Hoekstra halHEERENVEEN
12-01-1912:00Koru F1VZK/Donkerbroek F2Sporthal DwingelooDWINGELOO
12-01-1913:00VZK/Donkerbroek E1DIO E1De BongerdHAULERWIJK
12-01-1914:00VZK/Donkerbroek D2WIK '34 D2De BongerdHAULERWIJK
12-01-1915:00Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2DIO/Donkerbroek/VZK B1RodenburghalLEEK
12-01-1917:50VZK/Donkerbroek A1Noveas A1De BongerdHAULERWIJK
12-01-1919:00VZK/Donkerbroek 2DWA/Argo 3De BongerdHAULERWIJK
12-01-1920:15VZK/Donkerbroek 1NQL 1De BongerdHAULERWIJK
19-01-1910:00Elko D1VZK/Donkerbroek D1De BrugELIM
19-01-1912:00Flamingo's E3VZK/Donkerbroek E1De HoutmouneBUITENPOST
19-01-1913:00VZK/Donkerbroek F1DTS (S) F1De BongerdHAULERWIJK
19-01-1913:00VZK/Donkerbroek F2ZKC '19 F1De BongerdHAULERWIJK
19-01-1914:00VZK/Donkerbroek C1Olympia (T) C1De BongerdHAULERWIJK
19-01-1917:00DIO/Donkerbroek/VZK B2Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1BoekhorstOOSTERWOLDE FR
19-01-1917:15Lintjo A1VZK/Donkerbroek A1MFA MeJanderOLDEBERKOOP
19-01-1918:00DIO/Donkerbroek/VZK B1Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2BoekhorstOOSTERWOLDE FR
19-01-1920:15DIO 1VZK/Donkerbroek 1BoekhorstOOSTERWOLDE FR
19-01-1920:30TFS/De Pein 3VZK/Donkerbroek 2DûnoardHOUTIGEHAGE
26-01-1909:45DWA/Argo F1VZK/Donkerbroek F1RipperdahalWINSUM GN
26-01-1910:00DTS (S) C1VZK/Donkerbroek C1SurventohalSURHUISTERVEEN
26-01-1910:45DOS '46 F3VZK/Donkerbroek F2De EendrachtNIJEVEEN
26-01-1911:40AVO B2DIO/Donkerbroek/VZK B1KloostervesteASSEN
26-01-1913:00Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1DIO/Donkerbroek/VZK B2RodenburghalLEEK
26-01-1913:00VZK/Donkerbroek E1It Fean E2De BongerdHAULERWIJK
26-01-1914:00VZK/Donkerbroek D2Oerterp/VKC D1De BongerdHAULERWIJK
26-01-1915:00VZK/Donkerbroek D1ZKC '19 D1De BongerdHAULERWIJK
26-01-1919:00VZK/Donkerbroek 2WWC 2De BongerdHAULERWIJK
26-01-1920:15VZK/Donkerbroek 1WWC 1De BongerdHAULERWIJK
02-02-1911:00Korwi B1DIO/Donkerbroek/VZK B2StikkerlaanWINSCHOTEN
02-02-1911:50Stadskanaal '74 1VZK/Donkerbroek 1De VeenhorstMUSSELKANAAL
02-02-1912:00VZK/Donkerbroek F2Sparta (Ze) F2De BongerdHAULERWIJK
02-02-1912:10Drachten/Van der Wiel B2DIO/Donkerbroek/VZK B1SNIJ Noord HalDRACHTEN
02-02-1913:00VZK/Donkerbroek E1Sparta (Ze) E1De BongerdHAULERWIJK
02-02-1913:00VZK/Donkerbroek F1Zunobri F1De BongerdHAULERWIJK
02-02-1914:00VZK/Donkerbroek D2Harkema D2De BongerdHAULERWIJK
02-02-1914:20Drachten/Van der Wiel 5VZK/Donkerbroek 2SNIJ Noord HalDRACHTEN
02-02-1915:00VZK/Donkerbroek D1AVO D2De BongerdHAULERWIJK
02-02-1915:30De Waterpoort A1VZK/Donkerbroek A1SchuttersveldSNEEK
02-02-1918:05NQL C1VZK/Donkerbroek C1De BoppeslachDAMWALD
09-02-1912:00De Wâlden F3VZK/Donkerbroek F1De Hege WaldenOENTSJERK
09-02-1914:55VZK/Donkerbroek E1De Pein E2De BongerdHAULERWIJK
09-02-1915:00DIO/Donkerbroek/VZK B2Noordenveld B2BoekhorstOOSTERWOLDE FR
09-02-1915:50VZK/Donkerbroek D2It Fean/Boelenslaan D2De BongerdHAULERWIJK
09-02-1916:00DIO/Donkerbroek/VZK B1Noordenveld B1BoekhorstOOSTERWOLDE FR
09-02-1916:50VZK/Donkerbroek C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2De BongerdHAULERWIJK
09-02-1917:50VZK/Donkerbroek A1Kinea A1De BongerdHAULERWIJK
09-02-1919:00VZK/Donkerbroek 2Emmeloord 2De BongerdHAULERWIJK
09-02-1920:15VZK/Donkerbroek 1TFS 1De BongerdHAULERWIJK
16-02-1909:00Oerterp/VKC E2VZK/Donkerbroek E1De WierURETERP
16-02-1910:00Hoogkerk D1VZK/Donkerbroek D1HoogkerkGRONINGEN
16-02-1910:30WIK '34 D2VZK/Donkerbroek D2De BoppeslachDAMWALD
23-02-1911:00Wordt Kwiek E3VZK/Donkerbroek E1MFC De KompenijeJUBBEGA
23-02-1912:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2VZK/Donkerbroek C1UtingeradeelhalAKKRUM
23-02-1912:05Udiros A2VZK/Donkerbroek A1Sporthal NieuwehorneNIEUWEHORNE
02-03-1910:00Sparta (Ze) F2VZK/Donkerbroek F2RodenburghalLEEK
02-03-1911:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3VZK/Donkerbroek D2De TwineGROU
02-03-1913:00VZK/Donkerbroek D1Ritola D2De BongerdHAULERWIJK
02-03-1914:00VZK/Donkerbroek C1LDODK/Rinsma Modeplein C4De BongerdHAULERWIJK
02-03-1917:00DIO/Donkerbroek/VZK B2Korwi B1BoekhorstOOSTERWOLDE FR
02-03-1918:00DIO/Donkerbroek/VZK B1De Granaet B2BoekhorstOOSTERWOLDE FR
02-03-1919:00VZK/Donkerbroek 2Thrianta 2De BongerdHAULERWIJK
02-03-1920:15VZK/Donkerbroek 1Thrianta 1De BongerdHAULERWIJK
09-03-1910:00Invicta D1VZK/Donkerbroek D2Van der BijhalKOLLUM
09-03-1912:05Ritola B1DIO/Donkerbroek/VZK B2De ZwetZUIDLAREN
09-03-1913:00VZK/Donkerbroek E1Wordt Kwiek E3De BongerdHAULERWIJK
09-03-1913:00Zunobri F1VZK/Donkerbroek F1Quicksilver SZUIDHORN
09-03-1913:00Thrianta F1VZK/Donkerbroek F2ActivumHOOGEVEEN
09-03-1914:00VZK/Donkerbroek D1Roda '70 D1De BongerdHAULERWIJK
09-03-1915:45De Granaet B2DIO/Donkerbroek/VZK B1Tolhuispark (zaal)DOKKUM
09-03-1917:40It Fean/Boelenslaan 2VZK/Donkerbroek 2SurventohalSURHUISTERVEEN
09-03-1917:50VZK/Donkerbroek A1Drachten/Van der Wiel A3De BongerdHAULERWIJK
09-03-1918:50It Fean/Boelenslaan 1VZK/Donkerbroek 1SurventohalSURHUISTERVEEN
16-03-1911:00It Fean/Boelenslaan D2VZK/Donkerbroek D2SurventohalSURHUISTERVEEN
16-03-1912:00Noveas A1VZK/Donkerbroek A1De WaterwyckSTEENWIJK
16-03-1913:00DIO E1VZK/Donkerbroek E1BoekhorstOOSTERWOLDE FR
16-03-1913:00VZK/Donkerbroek F1DES (N) F1De BongerdHAULERWIJK
16-03-1913:00VZK/Donkerbroek F2Koru F1De BongerdHAULERWIJK
16-03-1914:00VZK/Donkerbroek C1Heerenveen C3De BongerdHAULERWIJK
16-03-1915:00DIO/Donkerbroek/VZK B2Oerterp/VKC B1BoekhorstOOSTERWOLDE FR
16-03-1915:35DWA/Argo 3VZK/Donkerbroek 2RipperdahalWINSUM GN
16-03-1916:00DIO/Donkerbroek/VZK B1AVO B2BoekhorstOOSTERWOLDE FR
16-03-1920:20NQL 1VZK/Donkerbroek 1HeechfinneFERWERT
23-03-1911:00DTS (S) F1VZK/Donkerbroek F1Gymzaal SurhuizumSURHUIZUM
23-03-1913:00VZK/Donkerbroek E1Flamingo's E3De BongerdHAULERWIJK
23-03-1914:00VZK/Donkerbroek D2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3De BongerdHAULERWIJK
23-03-1915:00Olympia (T) C1VZK/Donkerbroek C1De HoutmouneBUITENPOST
23-03-1915:00VZK/Donkerbroek D1Elko D1De BongerdHAULERWIJK
23-03-1917:50VZK/Donkerbroek A1Lintjo A1De BongerdHAULERWIJK
23-03-1919:00VZK/Donkerbroek 2TFS/De Pein 3De BongerdHAULERWIJK
23-03-1920:15VZK/Donkerbroek 1DIO 1De BongerdHAULERWIJK
30-03-1909:00It Fean E2VZK/Donkerbroek E1SurventohalSURHUISTERVEEN
30-03-1911:00Oerterp/VKC D1VZK/Donkerbroek D2De WierURETERP
30-03-1911:15Noordenveld B2DIO/Donkerbroek/VZK B2De HullenRODEN
30-03-1913:00VZK/Donkerbroek F1DWA/Argo F1De BongerdHAULERWIJK
30-03-1913:00VZK/Donkerbroek F2DOS '46 F3De BongerdHAULERWIJK
30-03-1914:00VZK/Donkerbroek C1DTS (S) C1De BongerdHAULERWIJK
30-03-1915:15ZKC '19 D1VZK/Donkerbroek D1N Wessels BoerhalZUIDWOLDE DR
30-03-1916:10WWC 2VZK/Donkerbroek 2De GreidhoekeEASTEREIN
30-03-1917:20WWC 1VZK/Donkerbroek 1De GreidhoekeEASTEREIN
30-03-1918:00DIO/Donkerbroek/VZK B1Drachten/Van der Wiel B2BoekhorstOOSTERWOLDE FR