Programma

Hieronder staat het wedstrijdprogramma voor het voorjaar van 2019.
De tabel is te sorteren door op de kolomnaam te klikken (2e keer klikken is volgorde omdraaien).
Rechtsboven de tabel staat een zoekveld waarmee makkelijk kan worden gezocht op een teamnaam (let op: zoeken op bijv. “E1” geeft ook alle E1 teams van tegenstanders, beter is te zoeken op “Donkerbroek E1”).

DatumTijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
06-05-201918:30Invicta/Frigro B1DIO/Donkerbroek/VZK B2Sportpark BaenseinKOLLUM
06-05-201919:00Donkerbroek/VZK C1SCO C1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
11-05-201914:00Wêz Handich/DOW A1VZK/Donkerbroek A1Sportcomplex It HagehiemROTTEVALLE
11-05-201912:45DIO/Donkerbroek/VZK B1Wordt Kwiek B1Sportpark OostenburgOOSTERWOLDE FR
11-05-201911:30DIO/Donkerbroek/VZK B2LDODK/Rinsma Modeplein B3Sportpark OostenburgOOSTERWOLDE FR
11-05-201910:30SCO C1Donkerbroek/VZK C1Sportcomplex De Hoolt-TuunOLDEHOLTPADE
11-05-201914:15Donkerbroek/VZK D1Udiros D1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
11-05-201913:00Donkerbroek/VZK D2Oerterp/VKC D1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
11-05-201914:15Donkerbroek/VZK E1Udiros E1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
11-05-201910:30VZK/Donkerbroek F1DES (N) F1Sportcomplex HauleHAULE
11-05-201913:00Donkerbroek/VZK F2LDODK/Rinsma Modeplein F2Sportpark OntwijkDONKERBROEK
12-05-201914:30Vitesse (Be) 1Donkerbroek/VZK 1Op DreefBEILEN
12-05-201913:00KIOS (R) 3Donkerbroek/VZK 2Sportpark De KioskRUINERWOLD
18-05-201914:55Drachten/Van der Wiel A3VZK/Donkerbroek A1Sportcomplex SportlaanDRACHTEN
18-05-201914:15DIO/Donkerbroek/VZK B1Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1Sportpark OostenburgOOSTERWOLDE FR
18-05-201913:00DIO/Donkerbroek/VZK B2Harkema B1Sportpark OostenburgOOSTERWOLDE FR
18-05-201911:00Wordt Kwiek C1Donkerbroek/VZK C1Wordt Kwiek HiemJUBBEGA
18-05-201910:00Heerenveen D4Donkerbroek/VZK D1HeerenveenHEERENVEEN
18-05-201911:40Leonidas D2Donkerbroek/VZK D2Sportpark SpokedamNOORDWOLDE FR
18-05-201910:00Moedig Voorwaarts E1Donkerbroek/VZK E1Sportcomplex WapserveenWAPSERVEEN
18-05-201910:00Sparta (Ze) F3VZK/Donkerbroek F1Sportpark Molenweg Clubhuis 't SierdZEVENHUIZEN GN
18-05-201909:00Oerterp/VKC F1Donkerbroek/VZK F2Griene leaneURETERP
19-05-201914:30WSS 1Donkerbroek/VZK 1M.J. Wageman SportparkOUDE PEKELA
19-05-201913:00DIO 2Donkerbroek/VZK 2Sportpark OostenburgOOSTERWOLDE FR
24-05-201919:00VZK/Donkerbroek A1Drachten/Van der Wiel A3Sportcomplex HauleHAULE
25-05-201912:15Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1DIO/Donkerbroek/VZK B1Sportpark RodenburgLEEK
25-05-201911:30Harkema B1DIO/Donkerbroek/VZK B2Sportpark De BoskHARKEMA
25-05-201913:00Donkerbroek/VZK C1Wordt Kwiek C1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
25-05-201914:15Donkerbroek/VZK D1Heerenveen D4Sportpark OntwijkDONKERBROEK
25-05-201913:00Donkerbroek/VZK D2Leonidas D2Sportpark OntwijkDONKERBROEK
25-05-201914:15Donkerbroek/VZK E1Moedig Voorwaarts E1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
25-05-201910:30VZK/Donkerbroek F1Sparta (Ze) F3Sportcomplex HauleHAULE
25-05-201914:15Donkerbroek/VZK F2Oerterp/VKC F1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
26-05-201914:30Donkerbroek/VZK 1Roreko 1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
26-05-201913:00Donkerbroek/VZK 2Olympia (T) 2Sportpark OntwijkDONKERBROEK
31-05-201919:15Lintjo C1Donkerbroek/VZK C1Sportpark LuniaOLDEBERKOOP
01-06-201914:15Vitesse (Be) A2VZK/Donkerbroek A1Op DreefBEILEN
01-06-201912:45DIO/Donkerbroek/VZK B1Oerterp/VKC B1Sportpark OostenburgOOSTERWOLDE FR
01-06-201911:30DIO/Donkerbroek/VZK B2Invicta/Frigro B1Sportpark OostenburgOOSTERWOLDE FR
01-06-201914:15Donkerbroek/VZK D1Drachten/Van der Wiel D2Sportpark OntwijkDONKERBROEK
01-06-201913:00Donkerbroek/VZK D2Udiros D2Sportpark OntwijkDONKERBROEK
01-06-201914:15Donkerbroek/VZK E1Wordt Kwiek E3Sportpark OntwijkDONKERBROEK
01-06-201910:30VZK/Donkerbroek F1DWA/Argo F1Sportcomplex HauleHAULE
01-06-201910:00WWMD F2Donkerbroek/VZK F2De BiningHEMRIK
02-06-201914:30Donkerbroek/VZK 1Club Brothers 1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
08-06-201910:00DWA/Argo F1VZK/Donkerbroek F1Kunstgrasveld, WinsumWINSUM GN
14-06-201919:00VZK/Donkerbroek A1Wêz Handich/DOW A1Sportcomplex HauleHAULE
15-06-201915:30DIO 1Donkerbroek/VZK 1Sportpark OostenburgOOSTERWOLDE FR
15-06-201911:00Wordt Kwiek B1DIO/Donkerbroek/VZK B1Wordt Kwiek HiemJUBBEGA
15-06-201911:15LDODK/Rinsma Modeplein B3DIO/Donkerbroek/VZK B2Sportpark KortezwaagGORREDIJK
15-06-201910:20Udiros D1Donkerbroek/VZK D1Sportcomplex NieuwehorneNIEUWEHORNE
15-06-201911:00Oerterp/VKC D1Donkerbroek/VZK D2Griene leaneURETERP
15-06-201909:15Udiros E1Donkerbroek/VZK E1Sportcomplex NieuwehorneNIEUWEHORNE
15-06-201909:30DES (N) F1VZK/Donkerbroek F1Gem. sportterreinNORG
15-06-201913:15LDODK/Rinsma Modeplein F2Donkerbroek/VZK F2Sportpark KortezwaagGORREDIJK
16-06-201911:30AVO 5Donkerbroek/VZK 2Sportcomplex MarsdijkASSEN