Programma

Hieronder staat het wedstrijdprogramma voor het najaar van 2019.
De tabel is te sorteren door op de kolomnaam te klikken (2e keer klikken is volgorde omdraaien).
Rechtsboven de tabel staat een zoekveld waarmee makkelijk kan worden gezocht op een teamnaam (let op: zoeken op bijv. “E1” geeft ook alle E1 teams van tegenstanders, beter is te zoeken op “Donkerbroek E1”).

DatumTijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
21-09-1909:00Oerterp/VKC D2VZK/Donkerbroek D1Griene leaneURETERP
21-09-1909:00Thrianta F1Donkerbroek/VZK F1Sportcomplex (naast Tennishal MAXX)HOOGEVEEN
21-09-1910:00Flamingo's E3Donkerbroek/VZK E1Sportpark De SwaddeBUITENPOST
21-09-1910:00Sparta (Ze) E1VZK/Donkerbroek E2Sportpark Molenweg Clubhuis 't SierdZEVENHUIZEN GN
21-09-1910:15Quick '21 C1Donkerbroek/VZK C1Sportpark De KampOUDEGA GEM SMALLINGERLND
21-09-1912:10Drachten/Van der Wiel A3ODIS/VZK/Donkerbroek/DIO A3Sportcomplex SportlaanDRACHTEN
21-09-1912:15Oerterp/VKC A1VZK/Donkerbroek/DIO/ODIS A2Griene leaneURETERP
21-09-1913:00Noveas A1VZK/Donkerbroek/DIO/ODIS A1Sportpark Nieuwe GagelsSTEENWIJK
21-09-1914:45OKO/BIES B3Donkerbroek/VZK B1Sportpark De Olde WierdenOPENDE
22-09-1913:00EKC Nääs 2VZK/Donkerbroek 2G.J. van HeekparkENSCHEDE
22-09-1913:00Roreko 2VZK/Donkerbroek/Dio 3Sportcomplex / Clubhuis De KronkelDE WIJK
22-09-1914:30EKC Nääs 1VZK/Donkerbroek 1G.J. van HeekparkENSCHEDE
28-09-1910:00VZK/Donkerbroek/DIO/ODIS A2Oerterp/VKC A1Sportcomplex HauleHAULE
28-09-1910:00VZK/Donkerbroek E2Sparta (Ze) E1Sportcomplex HauleHAULE
28-09-1911:00VZK/Donkerbroek D1Oerterp/VKC D2Sportcomplex HauleHAULE
28-09-1911:30VZK/Donkerbroek/DIO/ODIS A1Noveas A1Sportcomplex HauleHAULE
28-09-1912:00ODIS/VZK/Donkerbroek/DIO A3Drachten/Van der Wiel A3Sportcomplex ElzenhagenELSLOO FR
28-09-1913:00Donkerbroek/VZK C1Quick '21 C1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
28-09-1913:00Donkerbroek/VZK F1Thrianta F1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
28-09-1914:15Donkerbroek/VZK B1OKO/BIES B3Sportpark OntwijkDONKERBROEK
28-09-1914:15Donkerbroek/VZK E1Flamingo's E3Sportpark OntwijkDONKERBROEK
29-09-1911:00VZK/Donkerbroek/Dio 3Roreko 2Sportcomplex HauleHAULE
29-09-1911:30Apeldoorn 4VZK/Donkerbroek 2Sportpark OrderbosAPELDOORN
29-09-1914:30Club Brothers 1VZK/Donkerbroek 1Sportpark VinkhuizenGRONINGEN
05-10-1909:00WWMD E2VZK/Donkerbroek E2De BiningHEMRIK
05-10-1910:00Noordenveld B1Donkerbroek/VZK B1Sportcomplex RodenRODEN
05-10-1910:00Noordenveld E1Donkerbroek/VZK E1Sportcomplex RodenRODEN
05-10-1910:00KIOS (R) F1Donkerbroek/VZK F1Sportpark De KioskRUINERWOLD
05-10-1910:15De Granaet D2VZK/Donkerbroek D1Tolhuispark (veld)DOKKUM
05-10-1910:30VZK/Donkerbroek/DIO/ODIS A1ZKC '19 A2Sportcomplex HauleHAULE
05-10-1912:00VZK/Donkerbroek/DIO/ODIS A2Sparta (Ze)/OWK/Rodenburg/Zunobri A2Sportcomplex HauleHAULE
05-10-1912:30ODIS/VZK/Donkerbroek/DIO A3Veenwouden A1Sportcomplex ElzenhagenELSLOO FR
05-10-1913:00Noordenveld C1Donkerbroek/VZK C1Sportcomplex RodenRODEN
05-10-1917:00VZK/Donkerbroek 1ROG 1Sportcomplex HauleHAULE
06-10-1911:30Lintjo 3VZK/Donkerbroek/Dio 3Sportpark LuniaOLDEBERKOOP
12-10-1910:00VZK/Donkerbroek D1WIK '34 D2Sportcomplex HauleHAULE
12-10-1911:00DWA/Argo A2VZK/Donkerbroek/DIO/ODIS A2Kunstgrasveld, WinsumWINSUM GN
12-10-1911:00VZK/Donkerbroek E2Quick '21 E1Sportcomplex HauleHAULE
12-10-1912:20HHV A1VZK/Donkerbroek/DIO/ODIS A1Sportpark De OosthoekHOLLANDSCHEVELD
12-10-1913:00Donkerbroek/VZK C1ODIS/DIO C1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
12-10-1913:00Donkerbroek/VZK F1Roreko F1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
12-10-1914:15Donkerbroek/VZK B1Wordt Kwiek B1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
12-10-1914:15Donkerbroek/VZK E1Rodenburg E1Sportpark OntwijkDONKERBROEK
12-10-1914:30Invicta/Frigro/Harkema A3ODIS/VZK/Donkerbroek/DIO A3Sportpark BaenseinKOLLUM
13-10-1911:00VZK/Donkerbroek/Dio 3KIOS (R)/DOS '46 5Sportcomplex HauleHAULE
13-10-1913:10SIOS/Jumbo Wolvega 3VZK/Donkerbroek 2Sportpark MolenwiekWOLVEGA
13-10-1914:30SIOS/Jumbo Wolvega 1VZK/Donkerbroek 1Sportpark MolenwiekWOLVEGA
20-10-1914:15VZK/Donkerbroek 2AVO 4Sportcomplex HauleHAULE
20-10-1915:40VZK/Donkerbroek 1Rodenburg 1Sportcomplex HauleHAULE
26-10-1917:00VZK/Donkerbroek 2Juventa 3Sportcomplex HauleHAULE
27-10-1915:40VZK/Donkerbroek 1Kinea 1Sportcomplex HauleHAULE